Recenzie Honor

Pridané: 24. decembra 2020

• uplne novy, zatial nic
  • velky problem pri parovani hodiniek s appkou Huawei Health

Hodinky som prave zakupil a zvadzam boj s instalaciou. Prvy krok je instalacia Huawei Health do telefonu, to som robil najskor cez Google Play, po nainstalovani som skusal parovanie, bez uspechu. Po cca hodine som usudil ze problem bude inde. Nainstaloval som App Gallery, s cim telefon zjavne nesuhlasil, ale nejak to preslo, a potom som nainstaloval Huawei Health cez App Gallery, teraz vyzera, ze komunikacia medzi hodinkami a telefonom funguje. Ale uvidim, co bude neskor... Takze moje zhrnutie, ak parujete hodinky s inym telefonom ako Huawei/Honor, asi treba cakat komplikacie.

Kamil Drbohlav Kamil Drbohlav

Pridané: 13. decembra 2020

Pekné hodinky za rozumnú cenu. Majú veľa funkcií, ktoré plne využijem a zároveň ich nemusím každý deň nabíjať. To ocením zo všetkého najviac.

Overený zákazník Extreme Digital zRt Ivan

Pridané: 10. decembra 2020

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• Predľadné a jednoduché ovládanie.
  • Výdrž batérie je oveľa kratšia, ako deklaruje výrobca.
  • V športových aktivitách mi chýba badminton

Honor Watch GS Pro

Overený zákazník Fitparadise.sk Michal K.

Pridané: 30. novembra 2020

Zakúpený v Fitparadise.sk

• Super prístroj.. Mega dlhá výdrž batérie..

Mario Kovačič Mario Kovačič

Pridané: 29. novembra 2020

• Úžasná výdrž batérie. Automatická regulácia jasu.
  • V podstate predražený náramok.

Predtým som používal náramok od Xiaomi ktorý je asi štyri krát lacnejší a určite nemám pocit že funkcie stoja za tú cenu. Mám ich na paušál za polovicu a plnú cenu by som nedal ani omylom. V podstate ako hovoria všade je to prerastený náramok nič viac nič menej. Najviac mi vyhovuje automatická regulácia jasu a výdrž. To je asi tak všetko. Inak označenie inteligentné hodinky je úplne mimo. Systém vôbec nič nevie. Ak dostanem notifikáciu mám diakritiku a to je všetko. Smajlík alebo niečo podobné zabudnite. Dokonca ak je to dlhšia správa nedá sa celá prečítať iba pár riadkov vidieť! Nemám možnosť pridať alebo odstrániť či dokonca zmeniť poradie obrazoviek. Načo mi je obrazovka stresu?? Alebo počasie kde mi len oznámi že mám zapnúť určovanie polohy inak počasie nezobrazí. Jedine tlačidlá idú premapovat ale sú stále len dve žiadne kombinácie alebo niečo. V porovnaní s inými je tá cena oveľa nižšia ale stále privysoká na tie obmedzenia.

Overený zákazník Extreme Digital zRt pepo

Pridané: 24. novembra 2020

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• výdrž batérie,
  • nekompletné zobrazovanie notifikácii(správ)

Pridané: 23. novembra 2020

Na tieto hodinky nedám dopustiť. Sú perfektným spoločníkom do prírody na turistiku. Okrem toho, že si na nich prečítate správu, vás upozorní na počasie, majú barometer, a vďaka spätnej navigáciu vás dovedú vždy späť, aj keď zablúdite.

Pridané: 23. novembra 2020

Hodinky som zadovážila priateľovi k narodeninám. A ten je z nich nadšený. Páči sa mu, že vydrží baterka, môže si prečítať správu, ktorá mu príde, rýchlosť nabíjania, spätná navigácia a k tomu všetkému vyzerajú dobre na pánske ruky.

Pridané: 16. novembra 2020

(naposledy upravené 19. novembra 2020)

Super hodinky. Sú veľmi odolné. Pravidelne sa s nimi sprchujem a kúpem a všetko v pohode. Už mi dokonca omylom spadli a nič sa nestalo. Mal som ich aj v saune a taky ok. Zatiaľ spokojnosť.

Pridané: 16. novembra 2020

Hodinky sú úplne skvelé, nemám čo vytknúť.

Overený zákazník Fitparadise.sk Daniel

Pridané: 8. novembra 2020

• spoľahlivosť

Overený zákazník Fitparadise.sk Antoni_sk

Pridané: 7. novembra 2020

Zakúpený v Fitparadise.sk

• dobrá cena oproti podobným hodinkám
  • podpora plávania vonku aj vnútri, počítanie dľžok v bazéne, počítanie efektivity plávania - ešte nevyskúšané
  • aktualizácie FW priniesli nové športové aktivity - teraz už cca 100 rôznych aktivít
  • personalizácia ciferníkov zdarma
  • nemožnosť nastavenia podrobnej intenzity merania tepu, nemožnosť pridania iných váh ako Honor a Huawei, osobné nastavenie doby zapnutia zákl.displeja

Za cca 130€ dostanete veľmi pekné smart hodinky s podporou plávania, s GPS snímačom a 450 mAh batériou

Pridané: 4. novembra 2020

• rýchle dobíjanie
  • vydrží dlho
  • sú vodotesné
  • volanie
  • hudba
  • notifikácia
  • nedá sa s nimi platiť
  • nedá sa do nich sťahovať nič naviac

celkovo som s hodinkami veľmi spokojný, bola to dobrá kúpa.

Overený zákazník MALL.SK Taurus

Pridané: 28. októbra 2020

Zakúpený v MALL.SK

• Skvelé hodinky
  • Spokojnosť 99%
  • Odpoja sa pri kratšej vzdialenosti od mobilu a automaticky sa nepripoja.

• výkon
  • dizajn
  • odolnosť
  • výdrž batérie
  • neviem

Som spokojný. nemám čo vytknúť

Tereza Tereza

Pridané: 26. októbra 2020

Hodinky sú skvelé. Mám je zatiaľ cez týždeň, ale stále drží baterka. Zatiaľ vydržali aj sprchovanie a kúpanie v bazéne. Beh meria skvele. Urobil som si aj s kamarátmi výlet do "hôr" a skvelý.

Pridané: 26. októbra 2020

• nádherný displej - tá jemnosť fú (ani najnovšie Aple Watch sa nechytajú..., farby - nádhera)
  • dizajn
  • batéria
  • presnosť merania tepu (pri športe v maxime sem tam prestrelia ale nie je to nič hrozné, pre maximálnu presnosť potrebuje športovec hrudný pás a iné zariadenie ale pre mňa ako "hoby" športovca je to super),
  • presnosť merania krokov,
  • presnosť GPS (pri behu, rýchlosť, dráha) - v tomto som velmi pozitívne prekvapený - veľmi presné,
  • presnosť merania spánku (fáz, zaspania, zobudenia),
  • výborná aplikáciia pre android - Huawei Health (po dlhých rokov Samsung Health som nadšený z Huawei Health)
  • jednoduchosť výmeny náramku
  • uzatvorený systém,
  • nemožnosť odpisovať na sms, e-maily, viber apod.
  • chýba mi ochranná luneta (ako som mal na Galaxy Watch - bola naozaj odolná a veľmi dobre chránila diplej)

wau, som totálne nadšený, po dlhých rokoch používania Garmin Forerunner 230 (používam pri športe - beh, cyklistika spolu s hrudným pásom HR) a Samsung Galaxy Watch (3x tá istá reklamácia vrátili mi peniaze, totálne slabá výdrž batérie) musím povedať že som totálne nadšený z týchto smart hodiniek Honor MagicWatch 2 46mm.

Pomer cena/výkon bezkonkurenčný

K dokonalosti chýba už len možnosť odpisovať na email, sms, viber a presnejšie meranie tepu pri extrémoch (ale to nezvládajú ani Garmin Vivoactive 4, pre presnosť je proste potrebný hrudný pás)

Veľmi chválim že odspodu je plast (mám velmi agresívny pot)

Overený zákazník Fitparadise.sk Radoslav

Pridané: 24. októbra 2020

Zakúpený v Fitparadise.sk

Ja osobne používam Huawei GT, a pre syna som kúpil tieto Honor M. Watch 2. Ja som spokojný, a dúfam že bude aj syn :) Ide o chytré hodinky nie o športové. Asi tak.

Pridané: 19. októbra 2020

• odolnosť
  • meria presne
  • v noci nejde nastaviť režim pokoja, takže sa pri pohybe rozsvecuje
  • inak zatiaľ neviem

zatiaľ som s nimi len raz spal a raz bežal v daždi, ale mám z nich skvelý pocit. Páči sa mi, vyzerajú naozaj kvalitne.

Zobrazujem 141 - 160 zo 201 recenzií 1...6 7 [ 8 ] 9 10...11